Доступність посилання

ТОП новини

У Грузії мільярдер-опозиціонер «допомагає потерпілим від стихії», сплативши призначений судом штраф


Бідзіна Іванішвілі під час одного зі своїх передвиборчих мітингів у Ґорі 15 липня 2012 року
Провідний діяч грузинської опозиції, підприємець-мільярдер Бідзіна Іванішвілі оголосив сьогодні, що перерахував у державний бюджет суму в 80 мільйонів ларі (390 мільйонів гривень) на допомогу потерпілим від стихії в регіоні Кахеті.

При цьому він додав, що переказав ці кошти на рахунок, на який він мав сплатити призначений судом штраф, який він вважає «незаконним» бо, за його словами, влада «перекрила» йому інші можливості допомогти людям.

Загальна сума штрафів, накладених на Іванішвілі, становила якраз близько 80 мільйонів ларі. Його визнали винним у порушеннях, пов’язаних із «підкупом виборців» напередодні парламентських виборів у жовтні цього року.

Серед конкретних звинувачень була, зокрема, безкоштовна роздача населенню однією з компаній, пов’язаних із Іванішвілі, сателітних антен для прийому передач опозиційного телеканалу, яким керує його дружина.

Іванішвілі досі відмовлявся сплачувати штраф.

Політична діяльність підприємця-мільярдера Бідзіни Іванішвілі та його руху «Грузинська мрія», що відверто заявляє про свою мету скинути президента Міхеїла Саакашвілі, наражається на численні дії органів влади Грузії, які карають його за звинуваченнями в постійних порушеннях законів.

Менш як тиждень тому в регіоні Кахеті на сході Грузії пройшли сильні зливи й ураган, які завдали значної матеріальної шкоди; понад півтора десятка людей травмовані, ніхто не загинув.
XS
SM
MD
LG