Доступність посилання

ТОП новини

Порядок денний позачергової сесії Ради залишається відкритим – Партія регіонів


Порядок денний позачергової сесії Верховної Ради України передбачає питання щодо змін до держбюджету, створення нових робочих місць, реалізації інвестиційної діяльності та спрощення процедурних систем. Як повідомляє прес-служба Партії регіонів, на це звернув увагу голова Комітету парламенту з питань регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності парламенту Володимир Макеєнко.

«Згідно з регламентом, ми зібрали необхідну кількість підписів, подали голові Верховної Ради і, відповідно до Конституції та регламенту, голова Верховної Ради підписав розпорядження про скликання позачергової сесії», – зазначив народний депутат.

Парламентар повідомив, що до розгляду пропонуються такі питання: «проект закону про внесення змін до статті 6 закону про держбюджет стосовно енергетичної галузі; про зміни до держбюджету на 2012 рік щодо видатків Державного агентства екологічних інвестицій, стосовно Кіотського протоколу». «Йдеться про так звані «екологічні гроші», про те, щоб уряд мав право їх витрачати», – пояснив Макеєнко.

Він також зазначив, що планується обговорення питань про стимулювання інвестиційної діяльності в пріоритетних галузях економіки з метою створення нових робочих місць; про завершальні перехідні положення Митного кодексу щодо особливостей оподаткування суб'єктів господарювання, які реалізують інвестиційні проекти в пріоритетних сферах економіки; про зміни до Податкового кодексу щодо особливостей оподаткування суб'єктів господарювання, які реалізовують інвестиційні проекти в пріоритетних сферах економіки.

«Це той порядок денний, який ми запропонували. Я не виключаю, що до нього будуть зміни й доповнення», – зазначив голова регламентного комітету парламенту. «Наразі розпочалося його обговорення. Ми розіслали його фракціям, щоб депутати могли висловити свої пропозиції та внести доповнення», – додав він.

При цьому політик наголосив: «Порядок денний відкритий».

Позачергова сесії Верховної Ради України відкриється 30 липня о 10:00.

Раніше заступник голови фракції «БЮТ-Батьківщина» Сергій Соболєв заявляв, що представникам парламентської опозиції не повідомляють, які питання буде винесено на позачергову сесію Верховної Ради.
XS
SM
MD
LG