Доступність посилання

ТОП новини

Ромні «поважатиме» можливий удар Ізраїлю по Іранові – помічник


Мітт Ромні
Мітт Ромні, який кандидуватиме на виборах президента США від Республіканської партії, дав знати, що по суті підтримає ймовірний воєнний удар Ізраїлю по Іранові, щоб не дати Тегеранові створити ядерну зброю, повідомив у неділю його чільний помічник із національної безпеки Дан Сінор.

Перебуваючи в Єрусалимі в перебігу візиту Ромні до Ізраїлю, Сінор заявив, що Ромні «поважатиме» можливе рішення влади Ізраїлю про такий удар.

Сам Ромні в неділю зустрічається в Єрусалимі з прем’єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньягу, президентом Шимоном Пересом та іншими ізраїльськими урядовцями. Як очікують, він також має зустрітися з прем’єр-міністром Палестинської національної адміністрації Саламом Файядом. Також від Ромні чекають на власні зовнішньополітичні заяви.

Нинішній президент США Барак Обама переконує Ізраїль відмовитися від ідеї випереджувального удару по Іранові.

У неділю ж ізраїльський щоденник «Гаарец» подав статтю, в якій стверджує, що в адміністрації Обами вже поінформували Нетаньягу про план США здійснити воєнний напад на Ізраїль, якщо зазнають провалу дипломатичні зусилля, щоб переконати Тегеран відмовитися від своєї суперечливої ядерної програми. Ні підтверджень, ні заперечень цієї заяви ще немає.

Ромні на виборах президента США в листопаді буде головним суперником Обами, який кандидує на другий термін від своєї Демократичної партії.
XS
SM
MD
LG