Доступність посилання

ТОП новини

У Росії подають скаргу на Мадонну за порушення «закону про пропаганду гомосексуалізму»


Мадонна на концерті в Санкт-Петербурзі 8 серпня 2012 року також виступила на підтримку російського жіночого панк-гурту Pussy Riot, учасниць якого нині судять у Москві
У російському Санкт-Петербургу помічник депутата міських законодавчих зборів від владної партії «Єдина Росії» Віталія Мілонова подав заяву до поліції про порушення міського «закону про пропаганду гомосексуалізму», яких, на думку політика, припустилася американська поп-співачка Мадонна на своєму концерті, повідомив у суботу Радіо Свобода сам депутат.

Раніше він уже повідомляв, що його помічники вели відеозапис концерту, щоб виявити можливі порушення цього закону, який розробив сам депутат.

Мадонна в перебігу концерту в Санкт-Петербурзі в четвер зробила, зокрема, кілька заяв на підтримку сексуальних меншин. Організатори концерту, зі свого боку, заявляли, що готові подати на Мілонова до суду за несанкціонований відеозапис, якщо він заявлятиме про порушення на концерті.

У Санкт-Петербурзі, який є другим найбільшим містом Росії і окремим адміністративним регіоном, наприкінці лютого ухвалили поправки до регіонального закону про адміністративні правопорушення, які запровадили адміністративне покарання в вигляді штрафів за «пропаганду гомосексуалізму і педофілії серед неповнолітніх»; у квітні ці поправки набули чинності, і за ними вже засуджували активістів.

Цей закон викликав широку критику і в Росії, і за кордоном.
XS
SM
MD
LG