Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко знову відмовляється брати участь у суді – пенітенціарна служба


Державна пенітенціарна служба повідомила сьогодні, що колишня Прем’єр-міністр, а нині засуджена Юлія Тимошенко вчергове написала заяву про відмову брати участь у засіданні Київського районного суду Харкова, запланованому на завтра.

У своїй заяві засуджена посилається на рекомендації лікарів, які рекомендували їй певний час утриматися від участі у процесуальних заходах та обмежити кількість зустрічей з відвідувачами задля досягнення позитивних результатів її реабілітації, мовиться в повідомленні.

Завтра в Київському райсуді Харкова має продовжитися розгляд справи щодо діяльності корпорації «Єдині енергетичні системи України», яку Тимошенко свого часу очолювала.

Прокурори, зокрема, пропонували через хворобу Тимошенко і її перебування в лікарні проводити цей розгляд у режимі відеоконференції, для чого в лікарні вже обладнали спеціальне приміщення.

Днями Тимошенко вже відмовилася від участі в відеоконференції в іншій судовій справі, теж пославшись на рекомендацію лікарів утриматися від участі в будь-яких заходах для забезпечення спокою та уникнення стресу.
XS
SM
MD
LG