Доступність посилання

ТОП новини

Життю співкамерниці Тимошенко може загрожувати небезпека – Власенко (ДОКУМЕНТ)


Захисник колишнього прем’єра Юлії Тимошенко Сергій Власенко вважає, що життю колишньої співкамерниці його підзахисної може загрожувати небезпека. Про це він заявив у відповідь на запитання журналістів, чи можуть Юлію Абаплову ліквідувати фізично.

«Є серйозні перестороги, що це може статися», – сказав Власенко.

Він також процитував фрагменти листа Юлії Абаплової, у якому, за словами Власенка, йдеться про те, що від початку перебування в одній камері з Тимошенко Абаплову регулярно опитував начальник оперативного відділу Качанівської колонії Володимир Щербак.

«Вони знущаються над Тимошенко, як хочуть. Коли вона хотіла зателефонувати мамі і попросила відвезти її до телефонів, вони сказали, що не мають на це права. Але потім я чула, як вони між собою говорили, що керівництво згори наказало нікому не допомагати Тимошенко», – процитував лист Абаплової Власенко.

За його словам, у тому ж листі Абаплова повідомляла, що підчас однієї з прогулянок їй запропонували зустрітися з журналістами і розповісти, що Тимошенко спотворює інформацію про поведінку співробітників колонії.

У понеділок у мережі з’явилося інтерв’ю з колишньою співкамерницею Тимошенко Юлією Абапловою, у якому вона зокрема називає грою заяви колишнього прем’єра про хворобливий стан її здоров’я.

КЛІКНІТЬ, ЩОБ ПРОЧИТАТИ УСЮ ЗАЯВУ
Клікніть, щоб прочитати усю заяву
Клікніть, щоб прочитати усю заяву
XS
SM
MD
LG