Доступність посилання

ТОП новини

У Брюсселі Україна і НАТО обговорять спільні антитерористичні дії


Посол України при НАТО Ігор Долгов
Сьогодні міністр оборони України Дмитро Саламатін розпочинає візит до штаб-квартири НАТО у Брюсселі.

Посол України при НАТО Ігор Долгов розкрив Радіо Свобода деталі візиту урядовця.

«Міністр братиме участь у засіданнях на рівні міністрів оборони у двох форматах: перший – це країни-контрибутори (KFOR), тобто місія у Косові, та у форматі країн-учасниць місії в Афганістані (ISAF). Крім того, міністр Соломатін матиме низку двосторонніх зустрічей з колегами, керівниками міністерств оборони інших країн-членів НАТО», – розповів посол.

Він також додав, що на виконання рішень травневого саміту НАТО у Чикаго альянс поглиблює співпрацю як усередині організації, так і з країнами, які не є членами НАТО, але беруть участь у міжнародних операціях та місіях з безпеки.

«Співпраця України з НАТО набирає обертів і має всебічний характер – від миротворчих операцій у різних точках світу до науково-технічної співпраці. Крім того, експерти НАТО продовжують надавати допомогу у справі модернізації українських Збройних Сил», – наголосив Долгов.

У декларації, ухваленій у травні на саміті НАТО, йдеться про те, що альянс далі вестиме політику відкритих дверей стосовно Києва. Оборонний союз розвиватиме співпрацю з Україною і допомагатиме в реалізації реформ у рамках Комітету Україна – НАТО та щорічної національної програми співпраці.
XS
SM
MD
LG