Доступність посилання

ТОП новини

Податківці заявили, що слідчі дії щодо фірми чоловіка Оробець не мають політичного підґрунтя


(ілюстраційне фото)
Державна податкова інспекція в Києві заявила сьогодні, що всі слідчі дії стосовно ТОВ «Фенікс Капітал» пов’язані з адміністративно-господарською діяльністю цього підприємства і не мають ніякого політичного підґрунтя.

Підставою для порушення кримінальної справи стали результати документальної виїзної перевірки цього підприємства з питань дотримання вимог податкового законодавства, яка виявила операції купівлі-продажу цінних паперів із компанією-нерезидентом із Кіпру, яка зареєстрована на підставних осіб та має ознаки фіктивності, і фінансові маніпуляції з цінними паперами та несплату податків у розмірі понад 4 мільйони гривень, мовиться в повідомленні.

У провадженні слідчого управління ДПС у Києві перебуває кримінальна справа, порушена за фактом підробки статутних документів при створенні ТОВ «Фенікс Капітал» за статтею Кримінального кодексу про «підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів», а також відносно службових осіб ТОВ «Фенікс Капітал» за ознаками злочину за статтею Кримінального кодексу про «ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів)», заявили податківці.

Сам же обшук в офісі за місцем розташування ТОВ «Фенікс Капітал» проводився на підставі постанови слідчого, санкціонованої прокуратурою міста Києва, додали вони.

Податківці також заперечили заяви «окремих політиків», що працівники податкової служби під час проведення слідчих дій використовували маски, і заявили, що не залучали до обшуку жодного працівника фізичного захисту податкової міліції.

Сьогодні помічник народного депутата Лесі Оробець Ярослав Юрчишин повідомив Радіо Свобода, що в офісі компанії Phoenix Capital, яка належить Олександрові Омельчуку, чоловікові Лесі Оробець, у Києві проводилася виїмка документів співробітниками податкової міліції, які блокували працівників компанії в офісі.

А народний депутат Андрій Парубій заявив Радіо Свобода, що дії податківців спрямовані на те, щоб здійснювати політичний тиск на народного депутата Лесю Оробець.

Сама Оробець написала на своїй сторінці у фейсбуці, що обшук невідомими в масках в офісі її чоловіка пов’язаний із намаганням «загнати» її до провладної більшості в новому парламенті.

Леся Оробець обиралася до нового парламенту за списками «Батьківщини». Її чоловік є головою ради директорів київського офісу компанії Phoenix Capital.
XS
SM
MD
LG