Доступність посилання

ТОП новини

Євромайдан. Продовження. Усе найновіше в Живому блозі

Радіо Свобода слідкує за #Євромайдан і супротивниками євроінтеграції. Слідкуйте за нашим LiveBlog!

Підсумки дня

У четвертий день євромайданів близько 10 тис. львівських студентів оголосили страйк, ув’язнена екс-прем’єрка Тимошенко оголосила голодування, а президент Янукович пообіцяв у розгорнутому телеінтерв’ю пояснити причини своїх рішень.

Президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу і президент Європейської ради Герман Ван Ромпей заявили, що пропозиція підписання угоди про асоціацію залишається чинною.

Під Українським домом відбулася сутичка між мітингувальниками та Беркутом. За свідченнями протестувальників, Беркут застосував кийки та сльозогінний газ.

За останніми новинами стежте на сайті Радіо Свобода.

Руслана з Євромайдану зателефонувала своїм знайомим німецьким та бельгійським журналістам, які розповіли, що радіостанції та газети їхніх країн переповнені новинами про Євромайдан.

Співачка виконує свої пісні перед тими, хто перебуває на Євромайдані вночі.
Учасники Євромайдану декламували «Заповіт» Тараса Шевченка

Вірш почали декламувати зі сцени, його підхопили учасники акції й хором продовжили.
Співачка Руслана Лижичко:

«Це не шоу. Це наше з вами життя і, може, єдиний шанс», – звернулася співачка до учасників київського Євромайдану.

Вона також закликала вчити тексти народних пісень. Виявляється, одна така пісня автентично може налічувати до 50 куплетів. З такими піснями можна будь-яку ніч перестрояти, зауважила вона.

Політтехнолог Володимир Грановський:

«Складывается ошибочное представление, что многие сходили на Майдан только для того, чтобы вывесить свою фотографию в сети. Скоро увидим фото депутатов от ПР на ФБ? Они же тоже за евроинтеграцию?»

Send
Я не розумію, навіщо люди сюди вийшли. Ми і так Європа – учасник

«У нас земля краща, ніж в Європі, краща, ніж польська земля. Навіщо вони тут скандують?», – сказав Радіо Свобода один із присутніх на Євромайдані.

Він розповів, що його онука поїхала на заробітки за кордон і повертатися в Україну не збирається.
Відео мікроавтобусу, через який трапилася бійка між Беркутом та учасниками Євромайдану
Журналіст Тетяна Чорновіл: Янукович будує по всій країні межигір’я й зневажає громадську думку

«В Україні трапився такий нонсенс: самі українці показали, що готові йти до Європи, а президент Янукович не готовий це робити. Але Євромайдан показує, що у нас є громадянське суспільство».


Ми за вступ України до Європи – студенти Київського національного університету

«Ми хочемо навчатися в європейських країнах, ми хочемо їздити без віз по Європі», – так студенти відповіли Радіо Свобода на запитання, що їх спонукало прийти на Євромайдан пізньої години.

Сутички з Беркутом відбулися, коли той відбивав «підозрілу» машину – розповів Радіо Свобода очевидець.

З його слів, у місце проведення мітингу заїхав мікроавтоус. Учасники акції вирішили перевірити документи тих, хто перебував усередині. Поширилась інформація, що там були співробітники СБУ, які проводили стеження за керівниками акції. Після цього Беркут намагався створити коридор для мікроавтобуса, щоб він виїхав, розповіли свідки подій Радіо Свобода.

Беркут застосував кийки та сльозогінний газ.
Біля УНІАН щойно міліція жорстко відтиснула мітингувальників, є поранені - очевидець

Одному літньоу чоловіку розбили голову. Хтось застосував сльозогінний газ.

Чекаємо на детальнішу інформацію.
Янукович «клюнув» на короткострокові гроші від Росії – експерт

Політолог із французького Інституту Томаса Мора Лорен Вінатьє: «Українська влада розмірковує короткостроковими категоріями. Президент Янукович клюнув на грошову пропозицію, однак, те, що дасть Росія – це короткотерміновий доступ до фінансування. Відповідальність рішення – тільки на українській владі, тож це не є поразкою європейських дипломатів. Перемогою дипломатів російських це теж вважати не варто».

БІЛЬШЕ

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG