Доступність посилання

20 Березень 2018, Київ 10:00

Євромайдан стоїть і має план дій. LiveBlog online

Учасники Євромайдану їдуть зустрічати президента Віктора Януковича в аеропорт та розробляють план дій на найближчі вихідні


23:10 6.12.2013
Підсумки. Добігає ще один день Євромайдану

Опозиція оприлюднила План дій учасників Євромайдану. До вимог відставки уряду й президента додається завдання звільнення незаконно затриманих під час провокації на Банковій 1 грудня. Особливий наголос також на кримінальній відповідальності тих, хто дав і виконав злочинний наказ щодо розгону Євромайдану 30 листопада.

Міліція перегородила дорогу учасникам автопробігу «На прощу до Дзвонкової криниці» в Межигірському урочищі, де розташована резиденція Віктора Януковича.

Під Шевченкіським районним судом Києва люди мітингують, щоб не допустити вивезення активіста Андрія Дзиндзі звідти в автозаку. Суд арештував його на два місяці.

Прем'єр Азаров заявив, що українські телеканали висвітлюють Євромайдан спотворено, а його рідні отримують погрози.

Українці сподіваються спокійної ночі.

22:54 6.12.2013
22:53 6.12.2013
Українські діячі культури підсумували вимоги Євромайдану до опозиції

Українську опозицію закликають негайно визволити активістів, протиправно утримуваних під вартою, домогтися виведення спецпризначенців із вулиць Києва та інших міст і унеможливити насильство щодо мирних демонстрантів.

Про це йдеться в петиції "Завдання 5/12", яку підписали близько чотирьох тисяч людей (станом на 23.30, 6 грудня). В цьому документі представники культурної еліти підсумували основні вимоги учасників Євромайдану до української опозиції.

Серед авторів тексту петиції: письменники Юрій Андрухович, Ірена Карпа, Вікторія Наріжна, Сергій Жадан, Олександр Ірванець, Олександр Бойченко, Тарас Прохасько, Андрій Бондар, музиканти Сашко Положинський та інші відомі люди.

Текст петиції доступний тут.

22:40 6.12.2013

БІЛЬШЕ

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG