Доступність посилання

ТОП новини
23 Жовтень 2018, Київ 04:22

Євромайдан стоїть і має план дій. LiveBlog online

Учасники Євромайдану їдуть зустрічати президента Віктора Януковича в аеропорт та розробляють план дій на найближчі вихідні


Підсумки. Добігає ще один день Євромайдану

Опозиція оприлюднила План дій учасників Євромайдану. До вимог відставки уряду й президента додається завдання звільнення незаконно затриманих під час провокації на Банковій 1 грудня. Особливий наголос також на кримінальній відповідальності тих, хто дав і виконав злочинний наказ щодо розгону Євромайдану 30 листопада.

Міліція перегородила дорогу учасникам автопробігу «На прощу до Дзвонкової криниці» в Межигірському урочищі, де розташована резиденція Віктора Януковича.

Під Шевченкіським районним судом Києва люди мітингують, щоб не допустити вивезення активіста Андрія Дзиндзі звідти в автозаку. Суд арештував його на два місяці.

Прем'єр Азаров заявив, що українські телеканали висвітлюють Євромайдан спотворено, а його рідні отримують погрози.

Українці сподіваються спокійної ночі.

Українські діячі культури підсумували вимоги Євромайдану до опозиції

Українську опозицію закликають негайно визволити активістів, протиправно утримуваних під вартою, домогтися виведення спецпризначенців із вулиць Києва та інших міст і унеможливити насильство щодо мирних демонстрантів.

Про це йдеться в петиції "Завдання 5/12", яку підписали близько чотирьох тисяч людей (станом на 23.30, 6 грудня). В цьому документі представники культурної еліти підсумували основні вимоги учасників Євромайдану до української опозиції.

Серед авторів тексту петиції: письменники Юрій Андрухович, Ірена Карпа, Вікторія Наріжна, Сергій Жадан, Олександр Ірванець, Олександр Бойченко, Тарас Прохасько, Андрій Бондар, музиканти Сашко Положинський та інші відомі люди.

Текст петиції доступний тут.

БІЛЬШЕ

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG