Доступність посилання

ТОП новини
17 Жовтень 2018, Київ 23:39

Президент обіцяє «покарати терористів», РНБО збереться в понеділок


Петро Порошенко
Президент Петро Порошенко пообіцяв у суботу, що зробить «усе можливе, щоб винні у загибелі військових були знайдені, щоб терористи отримали адекватну відповідь і були покарані».

У зверненні до співвітчизників із приводу загибелі військових і прикордонників у Луганську й Маріуполі він повідомив, що скликає засідання Ради національної безпеки і оборони на понеділок. На порядку денному – операції відновлення державного кордону і рішучі кроки на запровадження мирного плану на Донбасі, заявив президент.

Порошенко також заявив, що «сьогодні українська армія вперше перейшла в контрнаступ», і «наші військові почали тіснити терористів».

«Я поставив Збройним силам України першочергове завдання – взяти під контроль державний кордон України, через який терористи отримують зброю, техніку, підкріплення, гроші. Лише протягом останніх чотирьох днів у рамках спецоперації було встановлено мир і законний порядок у Маріуполі, взято під контроль 248 кілометрів державного кордону. В цілому ряді населених пунктів Луганської і Донецької областей припинено діяльність бойовиків-найманців. Очищено від терористів 11 населених пунктів. За останню добу при спробі проникнути на територію нашої держави було знищено 7 автомобільних колон зі зброєю та боєприпасами, знищено декілька танків, бронетранспортерів, реактивна система залпового вогню. Сьогодні наші військові захопили ще одну реактивну систему «Град», – заявив президент.

«Заради миру в Україні ми будемо діяти рішуче і цілеспрямовано», – наголосив Петро Порошенко.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

Відео: Адміністрація Президента України

У ніч на суботу сепаратисти збили український військово-транспортний літак Іл-76, який віз на утримуваний українськими силовиками аеропорт Луганська особовий склад для ротації, техніку, спорядження та продовольство. Усі 49 людей на борту загинули. У штабі АТО заявляють, що літак збили з російської зброї. А в Маріуполі внаслідок нападу сепаратистів із засідки на автоколону Державної прикордонної служби в суботу вранці загинули п’ятеро прикордонників.

Крім того, США і НАТО підтвердили, що танки, які останніми днями були введені до України до рук сепаратистів, відповідають наявним в арсеналі Росії, хоча, як і при захопленні Криму, не мають прямих позначень про належність до Росії. В Україні так само заявляють про свідчення, що з Росії бойовикам передали і реактивні системи залпового вогню «Град», що їх сепаратисти вже спробували використати на Донеччині. Росія твердить, що не постачає зброї сепаратистам в Україні.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG