Доступність посилання

ТОП новини
22 Липень 2018, Київ 07:01

Янукович цікавий у «Веселих яйцях», а не на прес-конференції – Чекалкін


Екс-президент України Віктор Янукович

Київ ­– Віктор Янукович заслуговує лише кепкування і всі його можливі заяви варто сприймати тільки в цьому сенсі. Таким чином шоумен Дмитро Чекалкін прокоментував Радіо Свобода повідомлення деяких російських ЗМІ про те, що сьогодні у Ростові-на-Доні може відбутися прес-конференція колишнього президента України. Автор проектів «Веселі яйця», «Операція проФФесор», головним героєм яких є саме Янукович, переконує: найкращий спосіб співіснування з політками – висміювання їх.

– Янукович, дійсно, був персонажем, гідним того, щоб його свого часу висміювали і робили героєм нашої «Операції проФФесор», веселих мультфільмів тощо. Сьогодні, мені здається, це – лише об’єкт для жартів, ніякого серйозного політичного майбутнього в нього бути не може.

Мені здається, це – лише об’єкт для жартів, ніякого серйозного політичного майбутнього в нього бути не може

Тому до нього, знаєте, таке ставлення, з одного боку – презирство, і він як політик – вже абсолютно в минулому. І взагалі я вважаю, що найкращий спосіб співіснування з політками – це сміятися над ними.

– Припустимо, що ця прес-конференція екс-президента-втікача таки відбудеться і уявімо, що одним із гостей на ній будете Ви. Тоді у Вас з’явився б шанс поспілкуватися із героєм Ваших же проектів «Веселі яйця», «Операція проФФесор». Що б Ви сказали Януковичу?

Дмитро Чекалкін, гуморист, шоумен
Дмитро Чекалкін, гуморист, шоумен

– Я завжди утримувався від спілкування з ним, хоча журналісти розповідали мені, що його розпитували – чи знає він про «Веселі яйця»? І він відповідав, що так – бачив ці серії. Коли недавно передивлялися ці серії, там насправді гумор для Януковича досить компліментарний. Тому що ми взяли образ, відтворений на екрані, можливо, найталановитішим комедійним актором СРСР Євгеном Леоновим. І для Януковича це, мабуть, був (сміється) навіть комплімент. Бо ми взяли такого персонажа, а не абсолютно якогось нецивілізованого дикуна, на якого він бував схожий у справжньому житті.

«Янукович і Путін створюють українську націю»

– Тобто, на Вашу думку, пан Янукович заслуговує уваги лише як об’єкт для презирства і висміювання?

Коли ми сьогодні розмірковуємо на тему консолідації українського суспільства, то найбільша заслуга в цьому саме Януковича й Путіна

– Можливо, коли ми сьогодні розмірковуємо на тему консолідації українського суспільства, то найбільша заслуга в цьому саме Януковича й Путіна. Вони своїми зусиллями, як це не парадоксально, створюють українські націю.

– Віктор Янукович став Вашим героєм під першого Майдану в Україні. Тоді обійшлося без жертв. Під час Другого Майдану – зовсім інша ситуація, і зараз люди гинуть внаслідок війни на Донбасі. Хіба зараз – до сміху?

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

Відео користувача Дмитра Чекалкіна у YouTube

Як кажуть англійці: «тримайте своє обличчя повернутим до сонця, тоді всі тіні, всі негаразди залишаються позаду».

– Я ж намагаюся дати людям якийсь заряд оптимізму. Я наводжу, припустимо, приклад Ізраїлю, який понад 60 років перебуває у ворожому оточенні й стані війни зі своїми сусідами. Але у них є такий принцип – коли настають важкі часи, вони кажуть – ми не припиняємо танцювати, не припиняємо радіти життю. Слід дотримуватися цього правила і знаходити завжди світлі речі. Тому, як кажуть англійці: «тримайте своє обличчя повернутим до сонця, тоді всі тіні, всі негаразди залишаються позаду».

  • 16x9 Image

    Олександр Лащенко

    На Радіо Свобода – з березня 2005 року. До того працював три роки на Громадському радіо. Народився 1969 року в Києві. Закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG