Доступність посилання

В Узбекистані відбуваються президентські вибори


Виборча дільниця в Ташкенті, фото напередодні виборів, 27 березня 2015 року
Виборча дільниця в Ташкенті, фото напередодні виборів, 27 березня 2015 року

В Узбекистані в неділю, 29 березня, відбуваються вибори президента, на яких практично напевно знову переможе нинішній голова держави Іслам Карімов.

Станом на 10-у годину місцевого часу Центральна виборча комісія повідомила, що на той час у виборах узяли участь понад 35 відсотків виборців і, таким чином, вибори вважаються такими, що відбулися.

Формально Карімову протистоять три кандидати, і всі вони є висуванцями провладних партій і вели свої виборчі кампанії, вихваляючи діяльність президента.

Критики Карімова змальовують ці вибори як фарс, у якому відібрані кандидати по суті прагнуть перемоги нинішнього президента.

Західні спостерігачі ще жодного разу не визнавали вибори в Узбекистані, президентські чи парламентські, за вільні й чесні.

77-річний Іслам Карімов незмінно керує Узбекистаном іще з радянських часів, із 1990 року, і за цей час практично знищив усю політичну опозицію у країні.

XS
SM
MD
LG