Доступність посилання

ТОП новини

ЗМІ Росії не повірили в те, що Порошенко спілкувався з Трампом


Петро Порошенко

Російські ЗМІ та сайти повідомили, що розмова президента України Петра Порошенка і новообраного президента США Дональда Трампа може виявитись фейком. А сайт російського каналу Life зазначив, що України немає у списку країн, із лідерами яких спілкувався Трамп. Насправді, перехідна команда Дональда Трампа підтвердила, що він спілкувався із Петром Порошенком і представила список 29 лідерів з різних держав.

15 листопада на офіційному порталі президента України Петра Порошенка повідомили про його телефонну розмову із новобраним президентом США Дональдом Трампом.

«Петро Порошенко наголосив на важливості продовження рішучої підтримки України з боку Вашингтона у протидії російській агресії та здійсненні необхідних реформ», – інформували в той день у прес-службі українського лідера.

16 листопада деякі ЗМІ повідомили, що у списку глав держав, з якими спілкувався Дональд Трамп, Україна – відсутня. Зокрема, сайт «Русская весна» пише: «Новообраний президент США Дональд Трамп у своєму офіційному акаунті в «Твіттері» опублікував список глав держав, з ким він провів переговори після перемоги на виборах. Першою в списку значиться Росія, потім йде Велика Британія, Китай і так далі. України серед цих країн немає».

Російські сайти активно розповсюдили цю новину.

У цей же день, 16 листопада, деякі російські і українські ЗМІ повідомили, буцімто Порошенка розіграв пранкер «Лєксус», і замість Дональда Трампа Порошенко дискутував із пранкером Олексієм Столяровим. До повідомлення прикріпили пост Столярова в Instagram.

Деякі російські сайти поширили новини із заголовком: «Нещодавня розмова Порошенка із Трампом може виявитися фейком».

Сайт російського телеканалу Life також засумнівався, що Порошенко спілкувався із Трампом, через повідомлення, яке поширив пранкер «Лєксус», та начебто відсутність України серед країн, із лідерами яких спілкувався Трамп.

Цитата російського каналу Life: «Варто зазначити, що сумніватися в реальності переговорів Порошенка з Трампом почали сьогодні в соціальних мережах. Справа в тому, що в «Твіттері» обраного президента США були вказані країни, з лідерами яких він провів бесіду. Як видно, України там немає ».

Перехідна команда Трампа підтвердила, що президент спілкувався із українським лідером Петром Порошенком. Про це свідчить список опублікований на сайті.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG