Доступність посилання

ТОП новини

Радник з нацбезпеки США назвав докази проти Росії «неспростовними»


Герберт Реймонд МакМастер виступає в Мюнхені, 17 лютого 2018 року

Герберт Реймонд МакМастер прокоментував обвинувальний висновок спеціального прокурора Мюллера стосовно втручання Росії у вибори.

Радник президента США з національної безпеки Герберт Реймонд Макмастер заявив, що нові звинувачення, висунуті слідчою групою спецпрокурора Роберта Мюллера, «незаперечно» свідчать про втручання Росії у виборчу кампанію 2016 року.

З огляду на обвинувальний висновок ФБР, тепер ми бачимо неспростовні докази

«З огляду на обвинувальний висновок ФБР, тепер ми бачимо неспростовні докази», – сказав він, виступаючи в суботу на Мюнхенській конференції з безпеки.

У січні минулого року розвідслужби США виступили зі спільною заявою про те, що російська влада вела масштабну діяльність, намагаючись вплинути на хід президентської виборчої кампанії. При цьому розслідування, куратором якого є спецпрокурор Мюллер, поки що не встановило, чи вплинули дії Москви на результат виборів.

Виступаючи в Мюнхені, МакМастер заявив, що Вашингтон поки що не готовий обговорювати питання співпраці з Москвою у сфері кібербезпеки.

«Ми б дуже хотіли налагодити кібердіалог, але зробимо це, тільки коли Росія по-справжньому відмовиться від ведення витонченого шпигунства», – сказав радник президента США.

Герберт МакМастер виступив у Мюнхені відразу ж після промови російського міністра закордонних справ Сергія Лаврова, який назвав обвинувальний висновок, оприлюднений напередодні командою спецпрокурора Мюллера, «звичайною балаканиною».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG