Доступність посилання

ТОП новини

Китайські хакери здійснили одну з наймасштабніших атак на світові компанії після сплеску вірусу – експерти у США


Американська компанія у галузі кібербезпеки FireEye заявила про сплеск кібершпіонажу з боку хакерського угруповання, імовірно, пов'язаного з Китаєм, повідомляє Reuters. Підвищення активності почалося наприкінці січня, коли коронавірус почав ширитись за межами Китаю. І за останні кілька тижнів випадки кібершпіонажу також почастішали.

Як йдеться у доповіді FireEye, хакерське угруповання APT41 пожвавило свою діяльність з 20 січня. Вони спрямували свої атаки на 75 компаній – від промислових підприємств і медіаорганізацій до медичних установ і некомерційних організацій США, Канади, Великої Британії, Мексики, Саудівській Аравії, Сінгапурі та інших країн. Назви компаній не розкривають.

Представник компанії FireEye Крістофер Глаєр пов'язує це як зі спалахом COVID-19, так і з торговельною війною між Китаєм і США й вважає це однією «з наймасштабніших кампаній з боку китайських кібершпигунів за останні роки».

Китайське міністерство закордонних справ прямо не коментує доповідь FireEye, але опублікувало заяву, в якій йдеться, що Китай став «жертвою кіберзлочинності й кібератаки».

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG