Доступність посилання

ТОП новини

УГКЦ доведеться «шукати контакту» з владою – глава церкви


Верховний архієпископ УГКЦ Святослав (Шевчук) усвідомлює, що за нинішньої ситуації в Україні його церкві доведеться наново встановлювати діалог із владою.

«Шукати контакту, щоб можна було спілкуватися, бо часом, коли бракує спілкування, то дуже легко можна випасти з поля зору тієї чи іншої політичної особи. А ми мусимо бути завжди готові і відкриті до такого спілкування. Тоді я думаю, що дуже багато певних непорозумінь потрохи можуть бути уздоровлені», – сказав в ексклюзивному інтерв’ю Радіо Свобода владика Святослав (Шевчук).

У неділю в Києві відбулася церемонія сходження на престол глави Української греко-католицької церкви владики Святослава (Шевчука). Минулого тижня нового керівника обрав Синод єпископів УГКЦ, згодом його кандидатуру затвердив Ватикан.

Під час інтронізації нового Верховного архієпископа були присутні близько 60 ієрархів УГКЦ та інших Східних католицьких церков, а також представники інших конфесій – зокрема, глава Української православної церкви Київського патріархату Філарет.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG