1905 року видавцем журналу стала Українсько-руська видавнича спілка. Наступного року послаблення утисків української преси з боку російського уряду дозволило перенести редакцію до Києва, а у Львові надалі діяла її галицька філія. 1913 року головним редактором стала Людмила Старицька-Черняхівська.
З початком Першої світової війни російський уряд закрив журнал. Він був відновлений у жовтні 1917 року у Києві «Товариством підмоги українській літературі, науці і штуці», а його головним редактором став Олександр Грушевський. 1920 року більшовики закрили журнал, але вже через два роки він був відроджений у Львові Українською видавничою спілкою. За ініціативи Євгена Коновальця головним редактором був призначений Дмитро Донцов, а фінансували видання Січові Стрільці.
На початку тридцятих років націоналістична позиція Донцова спричинила відхід від редакції частини співробітників. 1932 року внаслідок фінансових проблем вихід «Літературно-Наукового Вісника» припинився. Він був відновлений Донцовим наступного року під назвою «Вісник» і переорієнтований на ідеологію українського національного руху та модерну культуру. 1939 року журнал був закритий радянською владою. У 1948–1949-му роках українська еміґрація знову намагалася відновити «Вісник», проте їй вдалося видати лише два номери.