Доступність посилання

ТОП новини

В Івано-Франківську відбулася науково-теоретична конференція під назвою “Туризм на Прикарпатті: сьогодення та перспективи”


В Івано-Франківську відбулася науково-теоретична конференція під назвою “Туризм на Прикарпатті: сьогодення та перспективи”

Івано-Франківськ, 6 травня 2002 - На конференції було розглянуто питання розвитку туристично-рекреаційної інфраструктури регіону.

На конференції, яка відбулася в обласному центрі Прикарпатті, відзначалося, що Івано-Франківщина зацікавлена в якнайшвидшому розвитку та прогресі туристичної галузі. Саме ця сфера місцевої економіки в перспективі може надавати найбільші фінансові надходження до бюджету. Однак зараз на перешкоді розвитку туризму в регіоні ускладнений візовий режим, недостатньо розвинута туристично-рекреаційна інфраструктура, порівняно низький рівень послуг та вагома конкуренція з боку сусідніх держав, що входять до Карпатського єврорегіону. На сьогоднішній день в Івано-Франківській області працює 38 туристичних фірм, кожна з яких упродовж літнього сезону приймає туристів на відпочинкових базах у Карпатах. Кількість тих іноземних туристів, які зацікавлені у відпочинку на Івано-Франківщині, незважаючи на перешкоди, постійно зростає. Однак як підприємці, так і науковці, виступаючи на конференції, відзначали, що зараз перспективи в розвитку туризму має створення мережі невеликих приватних готелів та розвиток сільського зеленого туризму. Саме ці напрямки не вимагають значних інвестицій, швидко окуповуються і дають змогу залучити кошти в сільські та проблемні гірські території області. Однак для відкриття мережі невеликих готелів необхідне формування механізмів, які б заохочували залучення громадян до підприємницької діяльності у сфері туризму, спрощували процедуру реєстрації таких підприємств. Участь у конференції взяли представники управління туризму обласної держадміністрації та Ради з туризму Карпатського регіону. Вони запевнили, що лобіюватимуть прийняття вищими органами влади всіх відповідних рішень щодо напрацьованих під час конференції документів та рекомендацій.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG