І хоча Лешек Міллер зараз перебуває у вельми непростому політичному становищі після відходу з його лівого уряду віце-прем’єра – міністра фінансів Марека Бельки, якого вважали за реформатора й якому довіряли інвестори, і тепер дехто навіть сумнівається, чи доживе нинішній польський прем’єр на своїй посаді до вступу Польщі до ЄС, – так от, Міллер не забув знову запевнити свого українського коле∂у, що його країна підтримує прагнення України стати асоційованим членом Євросоюзу, вступити до Світової організації торгівлі і розвивати взаємини з союзом НАТО. Прем’єр польського уряду також повторив, що Польща не відступає від свого наміру, запроваджуючи через свій вступ до ЄС візи для громадян України, надати їм щонайсприятливіший візовий режим.
Не було забуто й про економіку – зокрема, як сказав Міллер, Польща зацікавлена брати участь у проекті нафтотранспортного коридору Одеса–Броди–Ґданьськ і готова до цього; Україна ж натомість пообіцяла «позитивно вирішити» проблеми польської авіакомпанії LOT.
Надстандартність, за словами Міллера, українсько-польських узаємин не має постраждати через незгоди навколо відкриття польського військового меморіялу на Личаківському цвинтарі у Львові, так званого «Цвинтаря орлят», яке все відкладається й відкладається – із цим згодні обидва прем’єри.
А тим часом чудовим прикладом українсько-польської співпраці, як сказав Лешек Міллер, є його онука – адже Міллерова невістка родом із Кам’янця-Подільського, куди й вирушив після зустрічі з Анатолієм Кінахом прем’єр-міністр Польщі разом із родиною на гостину до своїх сватів.