Доступність посилання

ТОП новини

РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ НОВИЙ ЕТАП ВИБОРЧОЇ КАМПАНІЇ ЯНУКОВИЧА – ЕТАП АКТИВНОГО СПІЛКУВАННЯ З ВИБОРЦЯМИ, ПОВІДОМЛЯЄ ТІГІПКО.


Сьогодні розпочинається новий етап виборчої кампанії кандидата на пост Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА – етап максимально активного спілкування з виборцями. Про це повідомив керівник центрального виборчого штабу кандидата Сергій ТІГІПКО.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Центрального виборчого штабу кандидата, за словами С.ТІГІПКА, у нього активно включаються агітатори, в тому числі й ті, хто збирав підписи на підтримку кандидата, його довірені особи по загальнонаціональному та територіальних виборчих округах (а це знані, авторитетні в країні люди), зазначив керівник штабу.

Сьогодні ж, повідомив С.ТІГІПКО, з Києва вирушають у поїздку по всій Україні два автопоїзди. “Це своєрідні агітбригади, що везуть виборцям і невеличкий концерт, і пересувну громадську приймальню, яка на місцях прийматиме запити від людей, щоб ми могли швидко на них зреагувати й вирішити проблеми, з якими звертаються до В.ЯНУКОВИЧА. В екіпажах поїздів будуть і агітатори, які донесуть до них максимум інформації про дії нашого кандидата”, - повідомив С.ТІГІПКО.

УНІАН

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG