Доступність посилання

ТОП новини

УКРАЇНА-ВИБОРИ-ПОЛIТОЛОГ-ДУМКА.


Якщо кандидати в президенти Вiктор Ющенко i Олександр Мороз зможуть домовитися i об''єднати свої зусилля проти третього кандидата - Вiктора Януковича, вони вийдуть у другий тур, упевнений директор Iнституту трансформацiї суспiльства Олег Соскiн.

Такi висновки вiн зробив на пiдставi результатiв соцiологiчного опитування, проведеного Iнститутом трансформацiї суспiльства у Києвi.

Опитування вiдбулося з 4 по 6 вересня в усiх десяти районах Києва, у ньому брали участь 1,5 тис. респондентiв. Данi опитування були оприлюдненi на прес-конференцiї у вiвторок.

Згiдно з даними опитування, якби вибори вiдбулися найближчої недiлi, за В.Ющенка проголосували б 48,4% киян, за В.Януковича - 8,13%, О.Мороза - 7,8%, Олександра Омельченка - 5,2%, Наталю Вiтренко - 1,4%. Усi iншi кандидати набирають разом 2,53%.

О.Соскiн зазначив, що О.Мороз i В.Янукович у столицi "йдуть нiздря в нiздрю" з незначним вiдривом один вiд одного, а Київ, за його словами, "завжди вiдображає середню температуру по країнi". Таким чином, лiдер Соцiалiстичної партiї О.Мороз "має дуже серйознi шанси вийти у другий тур, i цей феномен треба серйозно вивчати, а не замовчувати", наголосив полiтолог.

На його думку, В.Ющенко i О.Мороз "можуть зiграти дуже цiкаво, якщо домовляться, i спокiйно переграти В.Януковича, вийти у другий тур, якщо пiдтримуватимуть один одного".

Інтерфакс -Україна

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG