Доступність посилання

ТОП новини

НА ЛУГАНЩИНІ ВЧИТЕЛІ ЗАЛУЧАЮТЬ ДІТЕЙ ДО ВИБОРЧОЇ КАМПАНІЇ ЯНУКОВИЧА.


У загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів смт Станично-Луганське Луганської області вчителі дали дітям завдання принести в школу листи з підписами батьків, паспортними даними та підтвердженням про те, що вони будуть голосувати за кандидата на пост Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі депутатської партійної групи “Солідарність” фракції “Наша Україна” у Верховній Раді України.

“В Законі України „Про освіту” чітко сказано, що ніхто не має права втручатися в навчальний процес школи. Проте, органи виконавчої влади всіляко сприяють проведенню передвиборчої агітації за В.ЯНУКОВИЧА навіть в стінах навчальних закладів, що є черговим порушенням Закону України „Про вибори Президента України”, - сказано у повідомленні прес-служби.

Партія „Солідарність” вважає такі дії “ганебними та принизливими”. “Напевно, ініціатори цього завдання були настільки затьмарені безглуздими вказівками, що позбавилися власного мислення та почали нехтувати Конституцією держави, вщент руйнуючи поняття про права і свободу людини, паплюжачи честь та гідність громадян України”, вважають у прес-службі групи “Солідарність”. Партія „Солідарність” закликає українську вчительську громаду дослухатися голосу серця й не піддаватися на подібні провокації.

Партія „Солідарність” переконана – дане порушення має отримати відповідну правову оцінку, а винні – понести відповідальність.

УНІАН

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG