Доступність посилання

ТОП новини

«РУССКИЙ БЛОК» ЗНОВУ ЗАКЛИКАЄ ГРОМАДЯН ВІДДАТИ СВОЇ ГОЛОСИ ЗА ЯНУКОВИЧА НА ВИБОРАХ ПРЕЗИДЕНТА.


Партія «Русский блок» закликає громадян України на виборах підтримати кандидата на пост Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА. Такий заклик міститься в заяві «Русского блока», переданій УНІАН.

Свою позицію «Русский блок» аргументує тим, що останнім часом В.ЯНУКОВИЧЕМ було озвучене те, «про необхідність чого неодноразово заявляли Русский блок і Русское движение Украины, чого багато років чекав наш народ».

Зокрема, «Русский блок» підкреслює «важливість» заяв В.ЯНУКОВИЧА про державний статус російської мови, про подвійне громадянство, про інтеграцію з Росією в рамках Єдиного економічного простору. «Треба було визначатися, й, нарешті, ми одержали чітку й ясну позицію кандидата в президенти В.ЯНУКОВИЧА».

В «Русском блоке» впевнені, що «надання російській мові статусу другої державної дозволить не тільки підвищити інформаційний, науково-освітній потенціал народу України, але й сприятиме міжнаціональному миру й співпраці, які стануть заставою процвітання нашої країни». Щодо перспектив вступу України в НАТО «Русский блок» заявляє: «Підтримуємо позицію В.ЯНУКОВИЧА: Україна не повинна увійти до блоку НАТО, який, по суті, є військово-політичною структурою західної цивілізації».

Партія «Русский блок» у цьому контексті підкреслює: «Новий курс В.ЯНУКОВИЧА дає нам підстави заявляти про те, що і для українців, і для росіян України В.ЯНУКОВИЧ є найприйнятнішим кандидатом на вищий державний пост нашої країни».

Разом із тим, автори заяви висловлюють надію, що «підступи націоналістичних сил не перешкодять В.ЯНУКОВИЧУ реалізувати заявлену їм позицію. Що його слова не залишаться тільки словами, тому що Україна вже знає одного кандидата в президенти, який обіцяв наділити російську мову статусом державної, але після його перемоги виявилося, що це були тільки порожні обіцянки».

Як повідомляв УНІАН, 15 липня 2004 р. «Русский блок» розповсюдив заяву про свою підтримку кандидата на пост Президента України прем''єр-міністра України Віктора ЯНУКОВИЧА.

УНІАН

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG