Доступність посилання

ТОП новини

У ВР ЗАРЕЄСТРОВАНО ЗАКОНОПРОЕКТ ЩОДО СТАНУ ЗДОРОВ''Я КАНДИДАТІВ У ПРЕЗИДЕНТИ, ВНЕСЕНИЙ БОГАТИРЬОВОЮ, КОНОВАЛЮКОМ І НАДРАГОЮ.


У Верховній Раді України сьогодні було зареєстровано проект Закону "Про внесення змін та доповнень до Закону України "Про вибори Президента України" (щодо подання кандидатом на пост Президента України медичних довідок про стан здоров''я) №6266.

Як повідомили УНІАН у прес-службі першого заступника Комітету ВР з питань бюджету Валерія КОНОВАЛЮКА, авторами законопроекту виступили народні депутати Раїса БОГАТИРЬОВА, В.КОНОВАЛЮК та Василь НАДРАГА.

Проектом закону пропонується перелік документів, що подаються до Центральної виборчої комісії (ст. 51). Серед іншого, він доповнений медичною довідкою щодо стану здоров''я кандидата на пост Президента України, з якою виборці мають бути ознайомлені. Порядок отримання медичних довідок стосовно стану здоров''я кандидата на пост Президента України буде затверджуватися ЦВК.

Як зазначають автори законопроекту, поза увагою законодавців досі залишалася норма, "яку застосовують майже всі демократичні держави світу, і яка вже довела свою важливість – подання кандидатом на пост Президента України медичних довідок щодо стану його здоров''я та ознайомлення з ними виборців". На думку авторів проекту, "від стану здоров''я Президента залежить міжнародний імідж країни, стан її внутрішніх справ. Саме тому метою прийняття даного законопроекту є створення правових основ виборів Президента України із дотриманням загально визнаних світовою спільнотою норм".

UNIAN

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG