Доступність посилання

ТОП новини

ДЕПУТАТ ШКІЛЬ ВВАЖАЄ, ЩО РЕЗУЛЬТАТ ПЕРШОГО ТУРУ НЕ РОЗСЛАБИТЬ КЕРІВНИКІВ КАМПАНІЇ ЮЩЕНКА.


Народний депутат України з фракції Блоку Юлії ТИМОШЕНКО Андрій ШКІЛЬ вважає, що результат першого туру не розслабить керівників виборчої кампанії Віктора ЮЩЕНКА.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав сьогодні в інтерв''ю журналістам, коментуючи результати першого туру виборів. За його словами, після першого туру "ми задоволені тим місцем, на якому ми знаходимося. Нам вдалося зберегти перше місце в першому турі. Ми відразу взнали за паралельним підрахунком голосів, що це перше місце практично гарантоване. Розрив у 7% не давав можливості владі скористатися адмінресурсом. Адмінресурс у нинішній Україні складає якраз 5-7%".

А.ШКІЛЬ сказав: "ми не задоволені тим, що нам не вдалося зберегти 7% розриву між В.ЮЩЕНКОМ і Віктором ЯНУКОВИЧЕМ, але ми дуже задоволені, що нам вдалося зберегти перше місце". Депутат вважає, що результат не розслабить керівників виборчої кампанії В.ЮЩЕНКА: "Ми чітко розуміємо, що для того, щоб одержати перше місце в другому турі, потрібно буде працювати вдвічі, втричі краще". Він зазначив, що "це буде другий тайм вирішального матчу для всієї країни, для кожного жителя, для кожного українця".

Я переконаний у тому, що влада, яка це чітко розуміє, робитиме все, щоб збільшити адміністративний вплив і можливість якихось маніпуляцій з виборчими бюлетенями. Ми до цього готові. Ми знаємо практично всі трюки, з якими вони прийшли на перший тур".

А.ШКІЛЬ зазначив, що в першому турі був дуже високий відсоток недійсних бюлетенів, що пішло на користь кандидата від влади.

"У другому турі для нас головне не стільки агітація, скільки інструктаж виборця, щоб він чітко знав, де має бути підпис члена комісії, де має бути печатка, де ставити позначка на підтримку свого кандидата, і чітко стежити за тим, щоб все на виборчій дільниці відбувалося згідно із законом… Якщо на перший тур український виборець йшов як на свято, то в другому турі він повинен йти як на роботу" - сказав депутат.

А.ШКІЛЬ переконаний, що якщо "українці мобілізуються, то ми одержимо переконливішу перемогу в другому турі". Крім того, А.ШКІЛЬ зазначив в інтерв''ю журналістам, що по дорозі з виборчих дільниць до ТВК "було втрачено близько 5% голосів за В.ЮЩЕНКА".

UNIAN

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG