Доступність посилання

ТОП новини

На посольствах України за кордоном не буде червоних прапорів – МЗС


На посольствах України за кордоном у День перемоги будуть висіти лише державні прапори. Про це міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко заявив сьогодні під час години уряду у Верховній Раді України.

«На посольствах України за кордоном ніхто, принаймні я, не планують вивішувати червоні прапори, там буде висіти виключно Державний прапор України», – зазначив міністр.

Він наголосив, що символіка, з якою Україна представлена за кордоном, єдина. «Те, що вирішується всередині країни, треба вирішувати тут, в цьому залі, відповідно до тієї політичної дискусії, яка ведеться серед політсил. Звичайно, що державна символіка, з якою ми виходимо на міжнародній арені, одна – і іншої ніхто не пропонує», – додав Костянтин Грищенко.

21 квітня Верховна Рада України врегулювала використання копій так званого «прапора Перемоги» під час святкування Дня перемоги 9 травня. Відповідно до закону, підняття цього прапора на флагштоках поряд із Державним прапором України буде тепер однією з форм «увічнення Перемоги та подвигу народу-переможця».
XS
SM
MD
LG