Доступність посилання

ТОП новини

Росія не вірить, що американська система ПРО в Європі має захищати від нападів Ірану та Північної Кореї


Міністр закордонних справ Росії Сергій Ларов назвав відповідні заяви США провокаціями.

Прем’єр-міністр Чехії Мірек Тополанек, президент США Джордж Буш та чеський президент Вацлав Клаус. Прага, 5 червня 2007 р.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Ларов назвав відповідні заяви США провокаціями.

Президент Сполучених Штатів Джордж Буш, перебуваючи вчора у Чехії зазначив, що Москва безпідставно побоюється американських систем ПРО у Східній Європі: "Мета нашої системи ПРО – захистити вільні народи від можливості ракетного нападу з боку країн-ізгоїв. Вони – справжня загроза миру. Я говорив президенту Путіну: США – не ворог. Ворогом такого вільного суспільства, як наше, можуть бути радикали, екстремісти або країни-вигнанці, які намагаються шантажувати вільний світ, щоб популяризувати свою ідеологію”.

Учора в Празі Президенти США та Чехії домовилися про розміщення елементів американської системи протиракетної оборони на чеській території.

Реагуючи на плани Америки Володимир Путін раніше заявляв, що Росія може націлити російські ракети на Європу.

Матеріали до теми:

• Джордж Буш: Росія безпідставно побоюється американських систем ПРО у Східній Європі. • Висловлювання Президента Росії, що Москва готова перенацілити свої ракети на Європу в разі розташування там американської системи ПРО, викликають «жаль» у НАТО • Джордж Буш у Празі переконуватиме чехів у необхідності американського радару • Мешканці Чехії висловлюються проти розміщення американського радару у їхній місцевості • Посол США в НАТО: Росіянам не варто було б створювати свої ракети, а спільно з нами будувати ПРО • Росія – США: Чи розпочнеться нова гонка озброєнь і «холодна війна»? • Російські випробування ракет – «більш політичний акт, аніж військово-технічний». (Інтерв’ю з керівником Центру досліджень Армії конверсії та роззброєння)
XS
SM
MD
LG