Доступність посилання

ТОП новини

Голова ЦВК вважає причиною нереєстрації БЮТ наприкінці минулого тижня принцип формування Центрвиборчкому


Про це Володимир Шаповал заявив сьогодні під час зустрічі з представниками Єврокомісії, на якій обговорювали перебіг виборчого процесу в Україні.


Про це Володимир Шаповал заявив сьогодні під час зустрічі з представниками Єврокомісії, на якій обговорювали перебіг виборчого процесу в Україні.

Він наголосив, що Центрвиборчком не зміг ухвалити рішення, оскільки жодна з пропозицій, внесених на засіданні, не набрала необхідної кількості голосів.

Вчора Окружний адміністративний суд Києва зобов’язав ЦВК поторно розглянути до кінця сьогоднішнього дня питання щодо реєстрації списку БЮТ на виборах до Верховної Ради.

Раніше частина членів комісії, які представляють коаліцію, наполягала, що документи, подані блоком для реєстрації, оформлені неправильно. БЮТ з цим не погоджується.

Новий склад ЦВК сформували на початку червня за домовленістю між Президентом, Прем’єр-міністром та головою Верховної Ради V скликання.

8 її членів – представники коаліції, 7 – опозиції.

Головою ЦВК, за поданням Президента, став Володимир Шаповал.

Матеріали до теми:

• ЦВК має сьогодні повторно розглянути питання про реєстрацію виборчого списку БЮТ • ЦВК звинувачує БЮТ у тиску, БЮТ не збирається виконувати вимоги ЦВК, Президент не бачить у підготовці до виборів «фундаментальних ексцесів» • БЮТ проти ЦВК • Суд не задовольнив позов Соцпартії до ЦВК щодо участі БЮТ та «Нашої України» у формуванні виборчих комісій, СПУ оскаржить це рішення • Європарламент стурбований, що ЦВК відкладає реєстрацію опозиційних партій на дострокові вибори в Україні • Центрвиборчком сформував усі 225 окружних виборчих комісій
XS
SM
MD
LG