Доступність посилання

ТОП новини
26 Лютий 2018, Київ 02:09

На місці вибуху газу в житловому будинку у Дніпропетровську призупинили аварійно-пошукові роботи


Як заявив сьогодні міністр регіонального розвитку Володимир Яцуба, існує загроза обвалення стіни чи навіть усієї споруди. За останніми даними, кількість загиблих внаслідок вибуху зросла до 16 осіб, серед них п’ятеро дітей. Під завалами, ймовірно, залишаються ще десятеро людей, у тому числі двоє дітей. Вибух газу у житловому будинку в Дніпропетровську стався минулої суботи. За версією прокуратури, причиною аварії стала зношеність обладнання на газорозподільному пункті. Правоохоронці затримали посадовців компанії «Дніпрогаз» за підозрою у службовому недбальстві. Сьогодні в Україні день жалоби за жертвами трагедії.

Аварійно-рятівні роботи на місці трагедії у Дніпропетровську, 15 жовтня 2007 р.
Як заявив сьогодні міністр регіонального розвитку Володимир Яцуба, існує загроза обвалення стіни чи навіть усієї споруди.

«Експерти перевіряють стан стінки. Кран змонтований, але необхідно визначити, чи можна знімати верхню частину даху, яка поки що зв’язує конструкції. Роботи всі організовані, техніки достатньо», – Володимир Яцуба.

Водночас, як повідомив голова МНС Нестор Шуфрич, роботи мають відновити у другій половині дня

За останніми даними, кількість загиблих внаслідок вибуху зросла до 16 осіб, серед них п’ятеро дітей.

Під завалами, ймовірно, залишаються ще десятеро людей, у тому числі двоє дітей.

Вибух газу у житловому будинку в Дніпропетровську стався минулої суботи.

За версією прокуратури, причиною аварії стала зношеність обладнання на газорозподільному пункті.

Правоохоронці затримали посадовців компанії «Дніпрогаз» за підозрою у службовому недбальстві.

Сьогодні в Україні день жалоби за жертвами трагедії. Відповідний указ 15 жовтня підписав Президент України Віктор Ющенко.

Газовий вибух у Дніпропетровську стався з недбальства «Дніпрогазу»

Про це у понеділок на брифінгу у Дніпропетровську заявив віце-прем’єр України Андрій Клюєв.

За словами посадовця, наразі триває слідство, частина осіб, які винні в аварії, затримані, і ймовірно, коло винуватців нещастя буде розширюватись.

Газороподільчі пункти мають перевірятись кожні 2 місяці, а газороподільсі пункти Дніпропетровська не перевірялись майже два роки, стверджує міністр. «І в керівництві Міськгазу перебували ті люди, які зовсім не компетентні в цьому питанні».

Порушені кримінальні справи

Прокурор області Володимир Шуба додав, що у понеділок правоохоронці порушили низку кримінальних справ щодо недбальства посадових осіб «Дніпрогазу». Як він зауважив, наразі описане майно підприємства на суму 8 млн грн, вживаються заходи щодо накладення арешту на рахунки компанії.

Також прокурор спростував версію щодо стороннього втручання в роботу газорозподільчого пункту на житловому масиві «Перемога» та поінформував, що незадовго до вибуху з місця події від’їхали саме працівники міськгазу, а не сторонні особи.«Один із тих, хто був у цій машині і займався цим питанням, уже в камері», – додав прокурор.

Тривають перевірки щодо фактів реагування газових служб на повідомлення людей про відчутний запах газу в оселях.

Міністерству юстиції України доручено підготувати позов від імені Кабінету міністрів до компанії «Дніпрогаз» щодо відшкодування збитків, завданих аварією у Дніпропетровську.

Усі мешканці будинку на Мандриківській, 127 визнані потерпілими, і всі вони мають отримати компенсації житла та майна.

Безкоштовна медична опіка потерпілим

Тимчасовово виконуючий обов’язки голови Дніпропетровської облдержадміністрації Віктор Бондар заявив у понеділок, що лікарні міста повністю забезпечені державними коштами для надання потерпілим безкоштовної медичної допомоги.

Раніше, лікарі виписували потерпілим рецепти. Ці лікарі, каже пан Бондар будуть звільнені, головним лікарям лікарень будуть оголошені догани.

Тим часом урядова комісія вирішила, що будинок, який потерпів від вибуху побутового газу 13-го жовтня буде повністю демонтовано.Ці роботи розпочнуться 16-го жовтня, у другій половині дня.

За його словами, через навислі конструкції також утруднені рятувально-пошукові роботи, під завалами можуть лишатися ще 8-9 людей. Число жертв незмінне – 15 людей.

Матеріали до теми:

• ФОТОГАЛЕРЕЯ: Зруйнований будинок, зруйновані життя. Трагедія в Дніпрпетровську.

• Тіло вже 15-ї жертви (дитини) виявили рятувальники на місці вибуху побутового газу в Дніпропетровську • Вибух у Дніпропетровську: зумисні дії чи недбальство? • ГАЗОВА АВАРІЯ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКУ!!! За останній час Дніпропетровська трагедія - не перша в Україні.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG