Доступність посилання

ТОП новини

У Тернополі повідомили, що не годують військових простроченими сухпайками


10 серпня у мережі з’явилось відео, де демонструють начебто прострочену консерву із сухпайка військового. Чоловік показує дату і коментує за кадром, що, мовляв, консерви вже прострочені і від такої їжі можна «позеленіти». Журналісти тернопільського каналу «ІНТБ» з’ясували, що консерви не прострочені, а дата, яку демонстрували на упаковці, –​ це дата виробництва.

Як повідомляють місцеві ЗМІ і Тернопільський телеканал «ІНТБ», на згаданому відео бійці 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади скаржаться на прострочені, на їхню думку, пайки, які їм видало командування. Журналісти цього ж каналу звернулись до військової частини А3215 за коментарем із цього приводу.

«Ця цифра 11.07.18 року – це є номер виготовлення цього виробу, не «вжити до», а «виготовлено», – прокоментував дату на упаковці військовослужбовець військової частини А3215.

Він додав, що строк придатності цієї консерви – 3 роки з моменту виготовлення. Такий набір видають військовослужбовцям тоді, коли забезпечити повноцінне харчування неможливо, пояснюють журналісти «ІНТБ».

Продемонстрував такі ж сухпайки на відео на своїй сторінці у фейсбуці прес-офіцер Тернопільської 44-ї окремої артилерійської бригади Юрій Кульпа.

Із самого початку інформацію і відео поширили у спільноті «Логістичний центр допомоги бійцям АТО м. Тернопіль».

«​Дату виготовлення вони сприйняли за дату крайнього терміну споживання. Ми з ними навели додатковий зв’язок. І вони ще раз додатково перевірили ті дані, сказали про себе погані слова і сказали, що їм дуже шкода, що вони нас підвели», – розповіла Оксана Гопанюк, волонтер ​Логістичного центру допомоги бійцям АТО у Тернополі.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG