Доступність посилання

ТОП новини

Гендиректора «Антонова» відсторонили від роботи – «Укроборонпром»


«Підставою для відсторонення стало службове розслідування»
«Підставою для відсторонення стало службове розслідування»

Державний концерн «Укроборонпром» 29 березня повідомив, що відсторонив Сергія Бичкова від виконання повноважень генерального директора держпідприємства «Антонов», яке входить до складу концерну.

«Підставою для відсторонення стало службове розслідування щодо, зокрема, перевірки окремих фактів, оприлюднених у засобах масової інформації. Генеральний директор ДК «Укроборонпром» Юрій Гусєв надіслав відповідні звернення до правоохоронних органів. «Укроборонпром» усіляко сприяє Службі безпеки України у з’ясуванні обставин можливих порушень», – йдеться в повідомленні.

Про які саме оприлюднені факти йдеться – у повідомленні не уточнено.

У листопаді 2020 року Сергій Бичков став виконувачем обов’язків керівника державного підприємства «Антонов», пізніше – був призначений на посаду гендиректора. До цього він обіймав посаду віцепрезидента, виконавчого директора ДП «Антонов» з вересня 2020 року.

Наприкінці лютого у результаті повітряної атаки російських військ на аеропорт Гостомель під Києвом згорів один із найбільших та найпотужніших літаків у світі українського виробництва АН-225 «Мрія».

У березні командир екіпажу «Мрії» Дмитро Антонов заявив, що керівництво підприємства могло врятувати літак, перевівши його перед вторгненням до аеропорту якоїсь із сусідніх країн, але не зробило цього.

У ДП «Антонов» звинувачення відкинули. «Інформація про непрямі причини знищення літака АН-225 «Мрія», яка розповсюджується, базується винятково на особистих думках й оціночних судженнях командира екіпажу «Мрії» Дмитра Антонова», – заявили там.

Державний концерн «Укроборонпром» повідомив, що на відновлення знищеного літака знадобиться понад три мільярди доларів.

Встановлюйте новий застосунок Радіо Свобода на смартфони та планшети Apple і Android.

XS
SM
MD
LG