Доступність посилання

ТОП новини

Україна підписала угоду про «безвіз» із Монголією – МЗС


З українським паспортом можна потрапити без віз у понад 100 країн світу

Україна підписала угоду про безвізовий режим із Монголією, повідомило Міністерство закордонних справ України.

Сторони підписали договір у будівлі посольства України в Польщі.

«Сьогодні у Варшаві наші дипломати з монгольськими колегами оновили застарілу українсько-монгольську безвізову угоду. Скасовуємо радянські норми та спрощуємо правила – матимемо повноцінний «безвіз» на 90 днів протягом 180 без будь-яких додаткових форм та вимог», – повідомив міністр закордонних справ Вадим Пристайко.

Згідно з глобальним рейтингом паспортів Passport Index, Україна займає в ньому 21-у сходинку і поділяє 57–58-е місця з Коста-Рикою зі 199 країн і територій. Укладачі цього рейтингу зазначають, що з українським паспортом можна в’їхати зовсім без віз до 92 країн чи територій світу, ще 48 видають візу після прибуття, електронну візу чи схожий дозвіл без формальностей, що разом складає 140.

В індексі паспортів Henley&Partners Україна посідає 43-ю сходинку і поділяє 81–82-е місце з Колумбією з 199 країн і територій. За даними цієї компанії, український паспорт дозволяє потрапити без наперед отриманих віз до 126 країн чи територій (із того до 35 за візою після прибуття, електронною візою чи схожим дозволом без формальностей).

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG