Доступність посилання

ТОП новини

Влада Білорусі позбавляє акредитації журналістів закордонних ЗМІ, серед них і Радіо Свобода


Акція протесту в Мінську, 28 серпня 2020 року
Акція протесту в Мінську, 28 серпня 2020 року

МЗС Білорусі позбавило акредитації десятки місцевих журналістів, що працюють на іноземні засоби інформації, повідомила в твітері кореспондентка The Daily Telegraph в Москві Наталія Васильєва.

Серед тих, кому відмовлено в акредитації, є і четверо співробітників Радіо Свобода, повідомляє білоруська служба РС.

Без акредитацій, що дозволяють журналістам легально працювати в країні, залишили журналістів бюро Reuters, Associated Press, AFP і Deutsche Welle, розповіла Васильєва. За її словами, якщо вони вестимуть репортажі з вулиць, то їх може затримати міліція.

Як повідомляє білоруське видання Tut.by, акредитацій позбавили також журналістів «Бі-бі-сі», німецького телеканалу ARD, «Міжнародного французького радіо» (RFI) і телеканалу «Настоящее время». У публікації Tut.by згадуються імена 17 журналістів, позбавлених акредитації.

Олександр Лукашенко ще до виборів президента Білорусі критикував журналістів іноземних ЗМІ, які, за його словами, «закликають до масових заворушень». «Не треба чекати ніякого кінця електоральної кампанії. Видворяти звідси, якщо вони не дотримуються наших законів і кличуть людей на майдани», – говорив Лукашенко.

XS
SM
MD
LG