Доступність посилання

ТОП новини

Уряд Італії наказав закрити всі школи до 15 березня через поширення коронавірусу


Від COVID-19, захворювання, спричиненого коронавірусом, в Італії померли 79 людей. Понад 2,5 тисячі – були інфіковані, це найбільша кількість випадків в Європі
Від COVID-19, захворювання, спричиненого коронавірусом, в Італії померли 79 людей. Понад 2,5 тисячі – були інфіковані, це найбільша кількість випадків в Європі

Усі школи Італії будуть закриті від четверга, 5 березня, щонайменше до наступної неділі, 15 березня. Таке рішення, як повідомила міністерка освіти Лучія Адзоліна, покликане стримати поширення нового коронавірусу.

Минулого місяця школи й університети зачинили у найбільш постраждалих регіонах на півночі Італії.

Від COVID-19, захворювання, спричиненого коронавірусом, в Італії померли 79 людей. Понад 2,5 тисячі – були інфіковані. Це найбільша кількість випадків в Європі.

За даними на сайті Центру системних досліджень при Університеті Джона Гопкінса, станом на 4 березня, кількість людей, які одужали після інфікування новим коронавірусом, сягнула 50 681.

Загалом у світі захворіли 93 129 людей. 3 198 людей померли.

Напередодні перший випадок коронавірусу зафіксували в Україні. Чоловіка, який їздив з родиною до Італії, шпиталізували.

Новий коронавірус SARS-CoV-2, раніше відомий як 2019-nCoV, належить до великої групи коронавірусів і викликає захворювання COVID-19.

У деяких випадках перебіг хвороби – легкий, в деяких – із симптомами застуди і грипу, зокрема з високою температурою і кашлем, у більш складних випадках спостерігається задишка.

Це може перерости в пневмонію, яка може бути смертельною. Більшість хворих, однак, видужують.

XS
SM
MD
LG