Доступність посилання

ТОП новини

СБУ перевіряє можливу службову недбалість Миколаївської ОДА під час протидії COVID-19


СБУ: дії чиновників могли заподіяти значну шкоду життю та здоров’ю мешканців області через розповсюдження COVID-19
СБУ: дії чиновників могли заподіяти значну шкоду життю та здоров’ю мешканців області через розповсюдження COVID-19

Служба безпеки України перевіряє можливу службову недбалість посадовців Миколаївської обласної державної адміністрації під час протидії коронавірусній хворобі COVID-19.

У Службі безпеки розповіли, що позачергова сесія обласної ради 27 березня 2020 року затвердила рішення про внесення змін до бюджету для придбання медичного обладнання, дезінфікуючих засобів. Рішення передбачає надання регіональним закладам охорони здоров’я додаткового фінансування на суму 109 мільйонів гривень.

«Посадовці Миколаївської ОДА в умовах стрімкого поширення пандемії та необхідності реалізації термінових заходів, визначених керівництвом країни, не вжили реальних заходів для виконання рішення облради. За попередньою версією слідства, дії чиновників могли заподіяти значну шкоду життю та здоров’ю мешканців області через розповсюдження COVID-19», – розповіли в СБУ.

Станом на ранок 10 квітня в Україні зафіксували 2203 випадки COVID-19. 61 людина одужала, 69 – померли. При цьому в Миколаївській області жодного випадку коронавірусної хвороби наразі не виявили.

XS
SM
MD
LG