Доступність посилання

ТОП новини

Джемілєв сказав, що запропонував Зеленському кандидатуру уповноваженого у справах кримських татар ще в серпні


Джемілєв вже пропонував Зеленському кандидатуру уповноваженого у справах кримських татар

Пропозиції кандидатури уповноваженого у справах кримських татар президент України отримав ще у серпні. Про це 11 листопада сказав проєкту Радіо Свобода Крим.Реалії національний лідер кримських татар Мустафа Джемілєв, коментуючи слова Зеленського, що він «чекає пропозицій щодо кандидатури».

«Я розумію, президент дуже зайнятий. Але 9 серпня, коли у нас була офіційна зустріч і ми говорили про проблеми Криму, я йому сказав, що він даремно ліквідував уповноваженого у справах кримських татар. Він сказав, що не ліквідував. В такому випадку я сказав, що його потрібно відновити і запропонував кандидатуру Рефата Чубарова. Він відповів, що розгляне і ухвалить рішення. Але мабуть він забув», – сказав Джемілєв.

За його словами, Рефат Чубаров через постійного представника президента України в АРК Антона Кориневича ще раз передав йому інформацію про кандидатуру і чекає рішення.

«М’яч на їхньому боці. Від нас все, що потрібно було – ми подали. Сподіваюся, що це непорозуміння усунуть і посаду відновлять», – додав він.

Президент України Володимир Зеленський під час пресмарафону 10 жовтня сказав, що чекає пропозицій від кримських татар щодо кандидатури на посаду уповноваженого у справах кримськотатарського народу.

П’ятий президент України Петро Порошенко створив посаду Уповноваженого президента у справах кримськотатарського народу в серпні 2014 року. На цю посаду був призначений Джемілєв. 18 травня 2019 року Порошенко підписав указ про звільнення Джемілєва від цієї посади.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG