Доступність посилання

ТОП новини

«Справа українських диверсантів»: адвокат Дудуки і Бессарабова досі не знає, куди їх етапували з Москви


Володимир Дудка (л) та Олексій Бессарабов (фото архівне)
Володимир Дудка (л) та Олексій Бессарабов (фото архівне)

Адвокат засуджених російським судом у «справі українських диверсантів» Володимира Дудки та Олексія Бессарабова Оксана Железняк заявила, що досі достеменно невідомо, куди етапували кримчан із російської столиці Москви.

«Достеменно мені невідомо (куди їх етапували – ред.), але те, що мені відомо: їх етапують назад до Криму і в останній точці, в якій мені відомо, вони були в Армавірі (Краснодарський край Росії – ред.)», – сказала адвокат в коментарі проекту Радіо Свобода Крим.Реалії.

З приводу стану підзахисних, Железняк сказала, що їй «складно сказати», тому що бачились вони давно.

23 жовтня стало відомо, що засуджених російським судом у так званій «справі українських диверсантів» Володимира Дудку та Олексія Бессарабова етапували з СІЗО «Матроська тиша» в Москві в невідомому напрямку.

9 листопада 2016 року в Севастополі затримали співробітників кримського аналітичного центру «Номос» Дмитра Штиблікова і Олексія Бессарабова, а також їхнього близького друга Володимира Дудку. Усіх трьох звинуватили в підготовці диверсій в анексованому Криму на замовлення української розвідки.

Севастопольський міський суд 4 квітня цього року засудив Дудку і Бессарабова до 14 років в’язниці. Суд також призначив кожному штраф. Верховний суд Росії 15 жовтня відхилив скаргу захисту і затвердив вирок Дудці і Бессарабову.

XS
SM
MD
LG