Українець переміг на етапі Кубку світу – НОК

За словами Андрія Говорова, йому довелося готуватися до змагань без свого тренера

Український пловець Андрій Говоров здобув перемогу на етапі Кубку світу з плавання на дистанції 50 метрів у стилі батерфляй, повідомляє Національний олімпійський комітет.

Спортсмен подолав дистанцію за 22,87 секунди.

Другим фінішував американець Майкл Ендрю з результатом 23,19 секунди, третім – росіянин Володимир Морозов (23,38 секунди).

У коментарі, що його наводить прес-служба Кубка світу, Говоров розповів, що готувався до змагань у тренувальному таборі без свого тренера.

«Було складно змусити себе сумлінно працювати. Але я думаю, що не варто боятися змагатись за будь-яких умов. Краще взяти участь і заробити досвід, який стане в нагоді у майбутньому», – розповів Говоров. Він пообіцяв, що постарається показати кращий результат на наступних змаганнях в Катарі.

У серпні Говоров переміг на чемпіонаті Європи з плавання на дистанції 50 метрів батерфляєм. А 1 липня на змаганнях у столиці Італії Римі спортсмен встановив світовий рекорд на цій дистанції, пропливши її за 22,27 секунди.