Доступність посилання

ТОП новини

Росія: в Хабаровську зібралася, імовірно, наймасовіша в історії міста акція протесту


У Хабаровську продовжуються протести
У Хабаровську продовжуються протести

У Хабаровську пройшла нова несанкціонована акція протесту на захист колишнього губернатора Хабаровського краю Сергія Фургала. У ній брали участь десятки тисяч людей, за оцінками спостерігачів, вона може стати наймасовішою в історії міста. Трансляцію вів канал «Настоящее время».

Жителі міста пройшли ходою центральними вулицями і вийшли на центральну площу Леніна, де проводять мітинг. Через те, що захід не було погоджено, протестувальники вийшли на головну площу міста «годувати голубів». Поліція спостерігала за тим, що відбувається, але не втручалася.

Як зазначає кореспондент проєкту «Сибирь.Реалии», мітингувальники більше, ніж раніше, звертаються до центральної влади Росії. Серед гасел – «Путіна у відставку», «20 років – довіри немає», «Росіє, прокидайся», «Ми тут влада». Звучали гасла на підтримку арештованого ФСБ журналіста Івана Сафронова і колишнього кандидата на пост президента від КПРФ Павла Грудініна, якого позбавляють контролю над радгоспом імені Леніна, який йому належить.

У Хабаровську, інших містах Хабаровського краю, а також у Владивостоку вже понад півтора тижня тривають акції протесту проти арешту популярного губернатора краю Сергія Фургала. Наймасовіші мітинги з участю десятків тисяч людей відбуваються на вихідних, акції меншого масштабу – практично щодня.

XS
SM
MD
LG