Доступність посилання

ТОП новини
29 березня 2020, Київ 08:50

Гончарук анонсував перегляд держбюджету-2020


Олексій Гончарук

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук заявив про плани найближчими тижнями переглянути макроекономічний прогноз, що, у свою чергу, матиме наслідком внесення змін до цьогорічного державного бюджету.

«Міністерство економіки вже над цим працює, і, я гадаю, що в найближчі декілька тижнів ми вийдемо з новим макропрогнозом на цей рік», – сказав він.

Як пояснив він під час свого виступу під час години уряду в парламенті, у попередньому макропрогнозі закладалися ціни на енергоресурси, кон'юнктура на зовнішніх ринках, валютний курс, які істотно відрізняються від нинішніх.

Державний бюджет на 2020 рік Верховна Рада ухвалила 14 листопада 2019-го. Доходи держбюджету затверджені на рівні 1 трильйон 79 мільярдів гривень, видатки становитимуть 1 трильйон 170 мільярдів гривень. Бюджет передбачає мінімальну зарплату на рівні 4 тисяч 723 гривні. Мінімальний прожитковий мінімум упродовж року зросте з 2 тисяч 27 до 2 тисяч 189 гривень. Мінімальна пенсія має зрости з 1 тисячі 638 гривень до 1 тисячі 769 гривень.

Президент підписав закон про бюджет на 2020-й 11 грудня.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив, що Україна востаннє буде ухвалювати державний бюджет на один рік, оскільки надалі ухваленню кошторису передуватиме ухвалення «повноцінної трирічної декларації».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG