Доступність посилання

ТОП новини

До Ізраїлю радять не їхати тим, хто не зможе провести там два тижні на карантині


У посольстві України звертають увагу на те, що за порушення умов перебування в карантині винні у таких діях можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності з максимальним строком покарання у сім років позбавлення волі

Громадянам України, які планують найближчим часом відвідати Ізраїль і не зможуть забезпечити там своє перебування на карантині протягом 14 днів, відмовлять у в’їзді, повідомляє посольство України в Ізраїлі.

«Іноземці, що подорожують в Ізраїль можуть отримати дозвіл на в’їзд в країну виключно у разі можливості забезпечити своє перебування у домашньому карантині протягом двох тижнів. Під час перетину кордону іноземні громадяни мають повідомити співробітникам імміграційної служби постійну адресу свого перебування у карантині. В разі відсутності можливості перебування у карантині протягом 14-денного періоду іноземцям буде відмовлено у наданні дозволу на в’їзд в Ізраїль», – повідомили у посольстві.

У диппредставництві звертають увагу на те, що за порушення умов перебування в карантині винні у таких діях можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності з максимальним строком покарання у сім років позбавлення волі.

Режим дотримання домашнього карантину в Ізраїлі перевіряють співробітники Міністерства охорони здоров’я і правоохоронних органів.

«У зв’язку із викладеним вище посольство України в Ізраїлі рекомендує громадянам України, які планують у найближчий час відвідати Ізраїль та не зможуть забезпечити перебування у карантині протягом 14 днів утриматися від подорожі або здійснити її після скасування обмежувальних заходів», – йдеться в повідомленні.

Влада Ізраїлю розпорядилася, що всі люди, які прибувають до країни, мають пройти 14-денний карантин. Нові правила починають діяти з 12 березня.

В Ізраїлі нині зареєстровані 42 підтверджених випадки інфікування і жодного смертельного випадку.

Влада розпорядилася про карантин для десятків тисяч жителів країни, яких підозрюють у контактах із носіями.

З цього приводу уряд висловлює стурбованість у зв’язку з можливим негативним впливом масового карантину на ритмічність роботи підприємств та установ.

Прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу заявив у зв'язку з новими заходами, що це важке рішення, але воно зіграє істотну роль для збереження здоров’я жителів країни, повідомляє Bloomberg.

XS
SM
MD
LG