Доступність посилання

ТОП новини

Усі люди, які прибувають до Ізраїлю, мають пройти 14-денний карантин


Зображення нового коронавірусу (2019-nCoV)

Ізраїль поширив 14-денний карантин на всіх, хто прибуває з-за кордону. Таким чином влада намагається приборкати поширення коронавірусу.

В Ізраїлі нині зареєстровані 42 підтверджених випадки інфікування і жодного смертельного випадку. Влада розпорядилася про карантин для десятків тисяч жителів країни, яких підозрюють у контактах із носіями. З цього приводу уряд висловлює стурбованість у зв’язку з можливим негативним впливом масового карантину на ритмічність роботи підприємств та установ.

Прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу заявив у зв'язку з новими заходами, що це важке рішення, але воно зіграє істотну роль для збереження здоров’я жителів країни, повідомляє Bloomberg.

Захворювання COVID-19 спричиняється коронавірусом SARS-CoV-2, раніше відомим як 2019-nCoV, що належить до великої групи коронавірусів. У деяких випадках перебіг хвороби легкий, в інших – із симптомами застуди і грипу, зокрема з високою температурою і кашлем. Це може перерости в пневмонію, що може стати смертельною. Більшість хворих видужує; помирають переважно люди з ослабленою імунною системою, зокрема літні.

XS
SM
MD
LG