Доступність посилання

ТОП новини

Поліція Києва повідомила, скільки адмінпротоколів склала за порушення карантину


(ілюстраційне фото)
(ілюстраційне фото)

Поліція Києва навела оновлені дані про те, скільки вже адміністративних протоколів склала через порушення правил карантину.

За цими даними, наразі в Києві склали вже 49 таких протоколів за статтею КУпАП про порушення правил карантину людей стосовно порушників. Поліція нагадує, що покаранням за цією статтею може бути штраф на суму від 1000 до 2000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 17000 до 34000 гривень.

Правоохоронці, мовиться в повідомленні, забезпечують контроль за дотриманням обмежень, встановлених постановою Кабінету міністрів України «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19». Під час таких відпрацювань поліцейські фіксують недотримання встановлених обмежень, більшість із яких – це порушення правил пасажирських перевезень, а також заклади торгівлі та громадського харчування, які не припинили свою діяльність.

Станом на вечір 19 березня таких протоколів у Києві було складено 31, а за попередній день – 9.

Також на цей час відомо принаймні про один випадок уже накладеного адміністративного штрафу за порушення правил карантину на суму 17000 гривень.

По всій Україні останні дані були названі ще вранці – на той час це було 405 адмінпротоколів, також було розпочато 6 кримінальних проваджень за статтею ККУ про порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням.

На цей час в Україні є 29 підтверджених випадків коронавірусного захворювання COVID-19, із них три людини померли, одна вже видужала. Через розповсюдження вірусу надзвичайну ситуацію оголосили вже в шести регіонах України: місті Києві, а також Дніпропетровській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Житомирській і Київській областях.

Загалом у світі, за даними Центру даних про коронавірус Університету імені Джонза Гопкінза у США, на цей час підтверджені 265 495 випадків коронавірусного захворювання, з них 11 147 від нього померли, 87 363 уже видужали.

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG