Доступність посилання

ТОП новини

В Україні у шістьох людей підозрюють коронавірусну інфекцію – Ляшко


Ляшко: люди з підозрою на коронавірус – ізолювані
Ляшко: люди з підозрою на коронавірус – ізолювані

В Україні у шістьох людей підозрюють коронавірусну інфекцію, повідомив заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко.

«Зараз в Україні є шість підозр на коронавірусну інфекцію. Вони також ізольовані й деякі зразки біологічного матеріалу є в референс лабораторії Центру громадського здоров’я, деякі будуть доставлені впродовж сьогоднішнього дня», – заявив Ляшко.

3 березня в Україні зафіксували перший випадок викликаного коронавірусом захворювання COVID-19. Чоловік повернувся до Чернівецької області після подорожі до Італії наприкінці лютого. За словами лікарів, на ранок 4 березня він мав температуру 36,7 і незначний кашель.

Новий коронавірус SARS-CoV-2, раніше відомий як 2019-nCoV, належить до великої групи коронавірусів і викликає захворювання COVID-19. У деяких випадках перебіг хвороби – легкий, в деяких – із симптомами застуди і грипу, зокрема з високою температурою і кашлем, у більш складних випадках спостерігається задишка. Це може перерости в пневмонію, яка може бути смертельною. Більшість хворих, однак, видужують.

Станом на ранок 4 березня кількість людей, які одужали після інфікування новим коронавірусом, сягнула 50 681. Загалом у світі захворіли 93 129 людей. 3 198 людей загинули.

XS
SM
MD
LG