Доступність посилання

ТОП новини

Сьогодні на Донбасі частково відновлюють роботу КПВВ


Пропуск громадян і транспортних засобів проводитимуть щоденно з 11:00 до 14:00. Працюватимуть лише два КПВВ

Сьогодні, 10 червня, на Донбасі частково відновлюють роботу контрольних пунктів в’їзду-виїзду.

«10 червня з 11:00 відновлюється пропуск осіб і транспортних засобів через лінію розмежування в контрольних пунктах в’їзду-виїзду для автомобільного і пішого сполучення в районі проведення Операції об’єднаних сил», – анонсував штаб ООС напередодні.

Пропуск громадян і транспортних засобів проводитимуть щоденно з 11:00 до 14:00. Автомобільне сполучення відкриється через КПВВ «Мар’їнка» в Донецькій області. Пішохідний коридор відкриють через КПВВ «Станиця Луганська» на Луганщині.

«Під час в’їзду на підконтрольну уряду України територію з громадянами проводитиметься температурний скринінг. Обов’язковою умовою також є перебування в захисній масці (респіраторі) та дотримання соціальної дистанції з урахуванням нанесеної розмітки. Слід зауважити, що для пропуску через КПВВ громадяни повинні дати згоду на проведення заходів обов’язкової самоізоляції», – розповіли в ООС.

З 22 березня через карантинні заходи рух на КПВВ обмежений. Дозвіл на перетин лінії розмежування на Донбасі давали «за наявності критично важливих життєвих обставин та відповідних підтверджуючих документів».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG