Доступність посилання

ТОП новини

Відновлення КПВВ на адмінкордоні: з Криму виїжджає людей більше, ніж в’їжджає – прикордонники


З 14-15 червня в Кабміні України ухвалили рішення зняти обмеження з роботи КПВВ на адмінкордоні, які повинні були діяти до 22 червня
З 14-15 червня в Кабміні України ухвалили рішення зняти обмеження з роботи КПВВ на адмінкордоні, які повинні були діяти до 22 червня

У Державній прикордонній службі України опублікували свої дані щодо перетину адмінкордону анексованого Криму з Херсонською областю за минулу добу з поновленням роботи КПВВ після карантину через коронавірус. Згідно з даними українських прикордонників, тих, хто виїжджає з півострова, більше, ніж тих, хто в’їжджає.

«За минулу добу на КПВВ прикордонники оформили 458 осіб, із них – у напрямку анексованого півострова прослідували 152 громадян, а на материкову частину України повернулося 306 громадян», – сказано в повідомленні.

З 14-15 червня в Кабміні України ухвалили рішення зняти обмеження з роботи КПВВ на адмінкордоні, які повинні були діяти до 22 червня.

У прикордонній службі України стверджували, що після відновлення роботи КПВВ після карантину через коронавірус на адмінкордоні Криму з Херсонською областю ажіотажу не спостерігається.

Після анексії Криму Росією на початку 2014 року між материковою Україною і півостровом проліг формально адміністративний, але фактично – справжній кордон. У Херсонській області на адмінкордоні з Кримом працюють три контрольних пункту в’їзду/виїзду – «Каланчак», «Чонгар» і «Чаплинка».

XS
SM
MD
LG