Доступність посилання

ТОП новини
09 серпня 2020, Київ 06:31

Тендер на розробку ТЕО метро на Троєщину оголосять наступного тижня – КМДА


Торік мер Києва Віталій Кличко підписав розпорядження про будівництво метро від Кільцевої дороги до житлового масиву Троєщина

У Київміськдержадміністрації повідомили про скасування тендеру на розробку технікo-екoнoмічнoгo обґрунтування (ТЕО) метро на масив Троєщина (Пoдільськo-Вигурівська лінія). Як повідомив заступник голови КМДА Дмитро Давтян, таке рішення зумовлене «технічним моментом», і вже наступного тижня буде оголошений новий тендер.

«Причина такого кроку – зміна джерела фінансування: попередній мав фінансуватися із міського бюджету, а новий будемо фінансувати коштами міського бюджету та власними коштами КП «Київський метрополітен», – сказав Датян.

За його словами, ні на терміни розробки ТЕО, ні на майбутні будівельні дії перенесення тендеру не впливатиме.

«На даному етапі необхідно провести деякі роботи з уточнень джерел фінансування. Це юридична процедура. Вона не вплине на заплановані терміни реалізації проекту», – сказав посадовець.

Наприкінці минулого року міський голова Києва Віталій Кличко підписав розпорядження про будівництво лінії метро від Кільцевої дороги до житлового масиву Троєщина.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

XS
SM
MD
LG