Доступність посилання

ТОП новини

«ЄС» на виборах мера Києва підтримуватиме кандидатуру Кличка


На виборах мера Києва в 2015 році Віталія Кличка підтримував тодішній «Блок Петра Порошенка»

Партія «Європейська солідарність» заявила про підтримку чинного міського голови Віталія Кличка на місцевих виборах 25 жовтня. Про це, як повідомляє сайт «ЄС», заявив голова Київської міської організації партії Володимир Прокопів.

«У 2015 році наша команда делегувала на посаду київського міського голови Віталія Кличка. Саме тоді Петро Порошенко розпочав курс на децентралізацію. Це істотно збільшило бюджет Києва. Децентралізація відкрила перспективи для реалізації багатьох амбітних програм, які змінили наше місто на краще. Ці зміни були би неможливі без істотного розширення фінансової бази місцевого самоврядування, на яке пішов Порошенко. Ми підтримуємо діючого міського голову, який реалізовував політичний курс п’ятого президента України», – сказав Прокопів.

Як повідомлялося раніше, список «Європейської солідарності» на виборах до Київради очолила Марина Порошенко, дружина п’ятого президента України, лікар-кардіолог, кандидат медичних наук, у 2018-2019 роках – голова Українського культурного фонду.

5 червня цього року партія Петра Порошенка «Європейська солідарність» заявляла, що хоче висунути кандидатуру Віталія Кличка на виборах у Києві, тоді чинний мер відмовився, заявивши, що поведе команду «УДАРУ» на місцеві вибори, зокрема в Київраду.

XS
SM
MD
LG