Доступність посилання

ТОП новини

У Москві з 30 березня запроваджують жорсткі карантинні заходи


За словами мера Москви, в найближчі дні – після проведення технічних і організаційних заходів – виходити можна буде за наявності спеціальної перепустки, виданої в порядку, встановленому урядом Москви

У столиці Росії Москві, за розпорядженням мера Сергія Собяніна, від 30 березня запроваджують надзвичайні заходи – «домашній режим самоізоляції» – для всіх жителів Москви незалежно від віку.

Залишати житло дозволятиметься тільки:

  • у випадках звернення за екстреною (невідкладною) медичною допомогою та іншої прямої загрози життю і здоров’ю;
  • для поїздок на роботу, якщо людина зобов’язана ходити на роботу;
  • здійснення покупок в найближчому магазині або аптеці;
  • вигулу домашніх тварин на відстані, що не перевищує 100 метрів від свого будинку або місця перебування;
  • при необхідності винести побутове сміття.

За словами мера Москви, в найближчі дні – після проведення технічних і організаційних заходів – виходити можна буде за наявності спеціальної перепустки, виданої в порядку, встановленому урядом Москви.

«Поступово, але неухильно ми будемо посилювати необхідний в цій ситуації контроль», – йдеться в зверненні Собяніна до жителів Москви.

Згідно з розпорядженням, перебуваючи на вулицях, в магазинах, у транспорті і в інших громадських місцях люди зобов’язані дотримуватися соціальної дистанції від інших людей не менше ніж 1,5 метра.

Мер Москви також визнав, що в нинішній ситуації багато москвичів втратять роботу. Для допомоги їм будуть розроблені заходи підтримки, додав він.

Кількість лабораторно підтверджених випадків коронавірусу в Росії зросла до 1500, за останню добу було зафіксовано 270 нових хворих, повідомили медики. Вісім людей померли.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG